Alışveriş sepetiniz boş!
  • Türkçe
  • English
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
Kampanyalı Ürünler
slider3 slider4 slider5 slider1

Hakkımızda

2010 yılında ilk fabrikasını Adıyaman’da açarak toptan ve perakende kahve satışlarına başlayan Kahvecibey, hızla büyüyerek sektörün önemli markalarından biri haline geldi.

Gücünü, tüketicisinin talep ve beğenilerinden alarak ilerleyen ve Türkiye genelinde birçok noktada tüketiciyle buluşan Kahvecibey, Osmanlı Divan kahvesi başta olmak üzere geleneksel ve çağdaş birçok kahve çeşidini tüketicinin beğenisine sunuyor.

Kahvecibey’de geleneksel Osmanlı Divan kahvesinden diğer bazlı gurme kahve çeşitlerine, aromalı filtre kahvelerden soğuk kahvelere, paketli kahve ürünlerinden yöresel kahvelere uzanan 10’dan fazla kahve çeşidi bulunuyor.

Kahve Kahvecibey’in uzmanlık konusu… Mağazalarında satışa sunduğu tüm kahve çeşitlerini kendisi üreten Kahvecibey, kahveyi çeşitlendirmede birçok ilke imza attı.

Sıcak Gıda üretici kimliği ile Adıyaman’da başlayan ve Türkiye’nin belli başlı şehirlerinde kahvecibey mağazaları, zicir halkaları ile kapsamlı bir kahve aroması tüketicilere sunulacaktır.

Misafirlerinin kendi elleriyle yaptıkları gibi hissedebilecek kadar sıcak ve keyifli bir tat olmak amacıyla yola çıkan ve bunu gerçekleştiren Kahvecibey, Türk kahve kültürünü ülkemizde ve dünyada hak ettiği yere taşımayı bir misyon olarak görüyor.